Головний консультант комітету ВРУ з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю Павло Барнацький сказав, що, якщо Віктор Ющенко призначить на ключові посади у державі незаплямованих нових і принципових політиків, які здатні поновити кадровий склад середньої ланки, то йому вдасться до 1 вересня виконати передвиборчі обіцянки. „Народний депутат України, голова підкомітету з питань правового забезпечення ВРУ Кармазін один із перших стоїть на пост генерального прокурора”, ― додав Павло Барнацький.
Ключові посади у державі ― це, зокрема, посади генерального прокурора, міністра внутрішніх справ, голови СБУ, міністра оборони. ― уточнив Павло Барнацький.
„Якщо до 1 вересня не будуть виконані передвиборчі обіцянки, то на всіх негараздах виграє Януковича, набравши більшість у парламенті, він фактично керуватиме державою”, ― зауважив Павло Барнацький.
„Переконаний, що Ющенко підбере тих людей, хто очолить дані структури і поборить корупцію ― частково, бо повністю ніхто її не переможе”, ― уточнив Павло Барнацький.