Начальником УМВСУ у Львівській області може стати головний консультант комітету ВРУ з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю Павло Барнацький.
Про це на засіданні на тему „Якими будуть антикорупційні дії нової влади» у Львівському прес-клубі реформ Павло Барнацький заявив особисто.
„Розглядається питання про призначення Павла Барнацького на пост начальника голови УМВСУ у Львівській області”, ― дослівно зазначив консультант.
При цьому він милостиво зауважив, що особисто не проти такого призначення, хоча й має достатньо роботи і у Верховній Раді.
Якщо ж його призначать на дану посаду, то насамперед у тижневий строк він звільнить усіх, хто заплямував себе під час виборчого процесу чи зловживав службовим становищем.

На пост начальника УМВСУ у Львівській області претендує також і начальник ЛМУ УМВСУ у Львівській області Михайло Курочка, який, за словами Павла Барнацького, „обговорює сам себе”.
Як повідомляв "Вголос", Львівська облрада висловила недовіру начальнику УМВСУ у Львівській області Олегові Салу і скерувала відповідні подання на його звільнення.