Не так давно Худзік забивав за Оболонь грандам українського футболу – київському Динамо та донецькому Шахтарю. Здавалося, кар’єра в атакувального півзахисника пішла вгору, однак тільки-но перейшовши з київської Оболоні до луганської Зорі, він зазнав серйозної травми і вибув на кілька місяців.

Травма, яку гравець зазнав у грі проти сімферопольської Таврії, виявилася напрочуд серйозною. В ексклюзивному інтерв’ю Вголосу Павло розповів коли повернеться на футбольне поле.

Ти ще не забув, що таке футбол і як в нього грати?

(Сміється). Коли футбол в душі, то його неможливо забути. Звичайно, ще я згадаю як в нього грати. Усі думали, що травма у мене не буде серйозною, однак не сталося як гадалося. Довелося їхати в Кельн на операцію та відновлення. Вдячний клубу, який мені допоміг вирішити чимало питань, зокрема і фінансових.

Пригадуєш коли і як травмувався?

Було це у грі з Таврією. Я пішов в обіграш і зіткнувся з кимось захисником суперника. Після гри відчув серйозний біль в коліні. Виявилося, що у мене була тріщина чашечки, коли зробили знімок.

Коли повернешся на футбольне поле?

Не хочу наперед загадувати, однак процес відновлення триває добре. Загалом, восени планую повернутися на поле.

Наскільки складно тобі буде повернутися на той рівень, скажімо, на якому ти перебував в Оболоні?

Добре, що зараз будуть зимові збори. Гадаю, що мені двох місяців буде достатньо, аби відновитися на набрати оптимальну форму.

Зоря зараз не вражає своїми результатами. На твою думку, чому?

В команді пішла черга травм, було багато незрозумілих вилучень. Окрім того, десь команді не щастило на завершальній стадії атаки. Усе якось накопичилося. Одним словом важко сказати конкретні причини.

Рік, що минає, мабуть, далеко не найуспішніший в кар’єрі футболіста.

Згоден. Коли грав за Оболонь, було все нормально. Ми залишилися в Прем’єр-лізі, обіграли грандів нашого футболу Шахтар та Динамо. А травма мене вибила з колії, навіть психологічно. Утім, впевнений, що пройду з командою збори і все буде добре.

Травма зіграла велику негативну роль. Цей рік в актив собі занести не можу. Багато втрачено. Треба тренуватися і надолужувати втрачене.

Чи вирішив уже як святкуватимеш новорічно-різдвяні свята?

Планую поїхати у Львів. Скучив за цим містом. За кордон їхати не планую. Свята зустріну в Україні.

І наостанок скажи, як тобі жеребування збірної України до ЄВРО-2012?

Неможливого нічого немає. Якби нам попалася така група як Росії, то всі би казали, що Україна має пройти далі. Якщо б щось сталося не те, був би великий шквал критики та масу бруду. Якщо Україна не вийде з цієї групи, трагедії ніхто робити не буде. З такими грандами грати складно.

фото: zarya-lugansk.com