Нагадаємо, «Карпати», граючи майже увесь тайм вдев’ятьох, перемогли сімферопольців з рахунком 2:0.

Павле, вітаю з перемогою. «Карпати» відроджуються?

Дякую. Я б не спішив із висновками. Це була перша така гра. Писали в пресі, що ми слабо граємо. Думаю, після цієї гри про нас судження, можливо, зміняться. Найголовніше, що ми сьогодні виграли. Починали трохи обережно, перші 15 хвилин хотіли відчути суперника, потім почали грати трохи агресивніше. Другий тайм, можна сказати, грали в своєму штрафному майданчику.

Наскільки велика доля фарту була в цій перемозі?

Після тих ігор, які ми програли, думаю, що вже була пора, щоб до нас повернувся фарт. Сьогодні він був на нашій стороні.

Матч проти «Таврії» був першим під керівництвом Ніколая Костова. Наскільки є його доля у цій перемозі?

Перемога – це заслуга всього тренерського штабу і футболістів. Новий тренер зараз нам пропонує футбол більш комбінаційний, короткий і середній пас. Він з нами тільки три-чотири дні, тому ще рано про щось говорити. Костов сам сказав, що з нами ще буде розмовляти, щоб побільше нас пізнати. Він старається, уже майже всіх футболістів вивчив. Сподіваюся, що з новим тренером «Карпати» зміняться.

Розкажи як забив гол «Таврії».

Ігор Худоб’як пройшов по флангу, прострілив і я опинився в тій зоні, де нікого не було. Якщо я не помиляюся, м’яч проскочив під воротарем, залишалось забити тільки в порожні ворота.

Про що думали, коли залишилися в дев’ятьох?

В дев’ятьох важко грати, тому ми в першу чергу думали про оборону. Хотіли відстояти той результат, який у нас був. Звичайно, в голові крутилися, що одна-дві контратаки має пройти. Як результат, на останніх хвилинах так і трапилось. Про суддівство говорити не буду. Усі все самі бачили.

В чому причина невдач «Карпат» в стартових матчах? Можливо, гравці «Карпат» не хотіли працювати з Павлом Кучеровим?

Ні, це виключено. Ми ж теж граємо за наше ім’я, у нас є сім’ї, заробляємо гроші. Нас за такі ігри штрафують, тому нам не можна програвати. А конкретну причину назвати важко. Можливо, десь були психологічно неготові. Я навіть не можу сказати чому так трапилось: 1:5 і 1:3. Сьогодні була зовсім інша гра, інша команда. Це радує.