На гру налаштовувалися серйозно, - починає розмову Павло Ксьонз з кореспондентом Вголосу. - Турнірна ситуація заставляла брати три очки у цьому матчі. Добре, що ми впоралися з цим завданням. Вітаю усіх вболівальників команди та дякую їм за підтримку. Думаю, гра їм сподобалася. Ми забили швидкий гол, який, на мою думку, завжди позитивно впливає на команду. Гол Лукаса додав нам впевненості. Біля наших воріт також були моменти, однак фортуна нам усміхнулася. Зокрема тоді, коли у ворота не влучив Сергій Пилипчук. А після другого м’яча Кенії ми стали грати ще впевненіше.

Ти уже черговий матч граєш на позиції правого захисника.
Звісно, трішки не те, коли граєш в атаці. Треба більше думати про оборону. Утім, поступово звикаю, хоча одразу перелаштуватися складно. Якщо щось і не знаю, партнери підказують.

Чи доводилося раніше у кар’єрі грати на позиції захисника?
Ні, однак у матчах були відрізки, коли треба було зіграти в захисті. Ази гри в обороні я знаю, однак тактично граю інколи неправильно. Сподіваюся, що в майбутнього усе буде гаразд і я вдосконалю гру на цій позиції.

У грі з «Волинню» «Карпатам» вдавалися швидкі переходи з оборони в атаку.
Ми діяли агресивно і старалися це робити. Знали, що гравці «Волині» з високим зростом і трішки неповороткі. У нас гравці менші та швидші. Старалися цим скористатися. Більшу частину матчу ми контролювали гру і цілком заслужено перемогли.

Прогрес «Карпат» помітний неозброєним оком.
Так. На полі тепер є взаєморозуміння. Стараємося викладатися на повну і страхувати партнера. Граємо тепер один за одного.

На трибунах довелося добряче змерзнути, аби побачити перемогу «Карпат». Як було на полі?
В грі холоду не відчуваєш, тим більше тоді, коли тебе підтримують глядачі і коли постійно рухаєшся. Попри це, на полі було гаряче.