Апеляційний суд Києва зобов'язав телеканал "Інтер" надати колишньому прем'єр-міністрові Павлу Лазаренку ефірний час для спростування розповсюдженої телеканалом інформації про причетність Лазаренка до вбивств голови Української міжбанківської валютної біржі Вадима Гетьмана й депутата Верховної Ради Євгена Щербаня.

Про це повідомила адвокат Лазаренка Марина Довгопола. З її слів, Апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу "Інтера" на рішення Шевченківського районного суду Києва, яким суд зобов'язав телеканал надати Лазаренку ефір, і в такий спосіб підтвердив це рішення.

10 лютого Шевченківський районний суд Києва зобов'язав "Інтер" надати Лазаренку ефір для спростування інформації про його причетність до вбивств Гетьмана й Щербаня.

Інформація, достовірність якої оскаржував Лазаренко, була поширена "Інтером" при демонстрації 31 березня й 1 квітня кінострічки "Справжній детектив".

На думку Лазаренка, поширення інформації про його нібито причетність до вбивств Гетьмана й Щербаня завдало істотної шкоди його репутації.

Суд прийняв рішення в повному обсязі задовольнити скаргу Лазаренка на дії "Інтера" і визнав інформацію про його причетність до вбивств Щербаня й Гетьмана недостовірною.

Українські адвокати Лазаренка звернулися від його імені до суду, після того як "Інтер" відмовився на їхнє прохання виділити ефірний час для спростування розповсюдженої телеканалом інформації про причетність екс-прем'єра до вбивств Гетьмана й Щербаня.

2 лютого 2004 генеральний прокурор Геннадій Васильєв заявив, що Генпрокуратура завершила розслідування кримінальної справи Лазаренка й що у цій справі екс-прем'єр обвинувачується в організації вбивств Щербаня й Гетьмана. Лазаренко заперечує обвинувачення Генпрокуратури.

У середині березня Суд північного округу штату Каліфорнія почав слухання справи Лазаренка. США обвинувачують його у відмиванні через американські банки 114 млн. доларів, шахрайстві й перевезенні крадених авуарів. 20 травня суд зняв з Лазаренка 15 пунктів обвинувачення з 29.
Лазаренко перебував під арештом у США з березня 1999 року, 14 червня торік його звільнили під заставу.