Про це йде мова у зверненні педагогічного колективу закладу на адресу обласної ради.

Під час 2-го пленарного засідання 20 сесії депутат Волинської обласної ради Ігор Гузь озвучив запит щодо неправомірного збору коштів у Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, який більшість депутатів не підтримали. Але перевірити інформацію погодився начальник управління освіти і науки  ОДА Олександр Хомич.

Тим часом, на адресу обласної ради надійшло звернення педколективу коледжу, яке підписали 75 осіб.

«Педагогічний колектив Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки висловлює обурення недостовірною інформацією, озвученою на 2-му пленарному засіданні 20-ї сесії Волинської обласної ради 3 вересня 2013 року депутатом Ігорем Гузем.

Вважаємо, що депутатом були озвучені компрометуючі та неперевірені «моменти», з якими начебто «звернулися ряд студентів та викладачів Коледжу».

Педагогічний колектив заперечує наведену І. Гузем інформацію щодо примусового збору коштів та їх передачі «особисто в руки директорові».На закид Ігоря Гузя щодо невиплати матеріальної допомоги працівникам закладу протягом двох років інформуємо: виплачується всім щорічно, відповідно до вимог чинного законодавства. А преміювання працівників закладу, в тому числі адміністрації коледжу, здійснюється на умовах, визначених Колективним договором на 2012-2022 роки.

Благодійного фонду у закладі не створено, а тому ніякого збору благодійних коштів, про які говорив І. Гузь, не відбувалося.

Співпраця зі школами № 7 та 10 відбувається на підставі укладених договорів. Навчання школярів проводиться на підставі затверджених навчальних планів. Всього навчальна програма складається з десяти дисциплін, чотири з яких викладаються педагогічними колективами шкіл, а шість – викладачами коледжу. Оплата за відпрацьований час здійснюється бухгалтеріями шкіл згідно з чинним законодавством.

Документи на виплату заробітної плати та відпускних бухгалтерією були подані до органів ДКСУ вчасно. Звинувачення дирекції або бухгалтерії закладу в невчасному перерахуванні коштів працівникам вважаємо необгрунтованими, оскільки дозвіл на перерахування коштів надає територіальний орган Державної казначейської служби України.Ми, педагоги коледжу, підтримуємо обраного колективом директора. Вважаємо, що Станіслав Германович Щеблюк відповідає займаній посаді, це мудрий і виважений керівник, який користується заслуженим авторитетом. А все викладене І. Гузем з високої трибуни парламенту Волині вважаємо грубим, цинічним та підлим наклепом, який дискредитує честь нашого навчального закладу.

Тому просимо депутатський корпус обласної ради розглянути озвучені голослівні звинувачення Гузя І. стосовно Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на Постійній комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності боротьби із злочинністю на відповідність вимогам ст. 15 Закону України «Про звернення громадян», п. 5 ст. 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» і розглянути питання щодо відповідності статусу депутата обласної ради», – йдеться у зверненні педагогів.

Крім обласної ради, звернення спрямоване начальнику управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації Олександру Хомичу та ректорові Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігорю Коцану.