Таку тезу виконавчий директор ЛОГО «Комітет виборців України» Оксана Дащаківська озвучила під час прес-конференції сьогодні, інформує кореспондент Вголосу.

«На сьогодні ми бачимо, що всі кампанії за умови дотримання принципу рівності, яка декларується в законі, є рівні і рівніші. Є кандидати, які щойно вичікують початку виборчої кампанії, і які вже давно її розпочали», – наголосила Оксана Дащаківська.

Вона зазначила, що ті кандидати, які почали свою передвиборчу кампанію раніше, навряд чи від цього виграли.

«Задекларувавши на початку свій високий рейтинг, здобувши прихильність виборця, з появою інших кандидатів, які будуть обіцяти солодші гасла, які побачили, що той кандидат вже витратив, і готові опонувати йому в цих витратах і в передвиборчій риториці, рейтинги таких кандидатів можуть падати, вони можуть серйозно втрачати. Тому я не знаю, чи було доцільно починати передвиборчу кампанію раніше», – підкреслила виконавчий директор КВУ Львівщини.

Оксани Дащаківської додала, що ці вибори скоріш за все не вплинуть на якість Верховної Ради.

«Я думаю, що ці вибори все одно будуть іншими, аніж попередні. З огляду на те, що політичні партії вимушені реагувати на громадськість. Хай поки що ця дискусія ведеться на експертному рівні, вона не ведеться в середовищі з пересічними виборцями, але вона ведеться. Я думаю, що наступну кампанію будуть визначати виборці, а не політичні партії», – наголосила виконавчий директор КВУ Львівщини.

Нагадаємо, сьогодні, 30 липня в Україні стартувала виборча кампанія до Верховної Ради.