Як повідомляється на сайті МЗС Росії, вони все ж братимуть участь у міжнародному спостереженні за виборами Президента в Україні.

У російському МЗС зазначили, що 12 лютого їм надійшов циркулярний запит БДІПЛ ОБСЄ на відрядження короткотермінових спостерігачів до складу міжнародної місії з моніторингу президентських виборів в Україні.

"Російські кандидатури до складу короткотермінового компоненту місії будуть належним чином спрямовані в БДІПЛ відповідно до отриманого запрошенням. Розраховуємо, що їм будуть надані всі необхідні умови для виконання функцій міжнародного спостереження", — йдеться в повідомленні.

Як писав “Вголос”, Верховна Рада заборонила представникам Росії брати участь у спостереженням за президентськими виборами в Україні.

Напередодні в ОБСЄ пояснили участь росіян як міжнародних спостерігачів на виборах в Україні.

На цю заборону гнівно відреагували в Росії.

Також у ЗМІ з’явилась інформація, що Росія таки наміряється відправити двох спостерігачів на вибори в Україні, попри встановлену Верховною Радою.

Однак 8 лютого в Росії заявили, що не відправлятимуть своїх спостерігачів на вибори Президента України, оскільки переживають за їхню безпеку.