Закарпатський осередок НСНУ протестує проти призначень колишніх провладних партійців, повідомляє прес-служба Закарпатської облорганізації партії НСНУ

Перехід народного депутата України, одного з колишніх керівників Закарпатської облорганізації СДПУ(о) Іштвана Гайдоша під крило соціалістів отримав значного резонансу не лише на Закарпатті. Врешті-решт секретар Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією парламенту, член фракції соцпартії Микола Карнаух, перебуваючи на Срібній Землі, заявив, що прийняття до лав соціалістів Іштвана Гайдоша було помилкою.

 
Як стало відомо голова Держкомітету з державного матеріального резерву п. Бойко призначив виконуючим обов’язки директора Батівського комбінату хлібопродуктів Ігоря Герея, котрий донедавна був активним прихильником СДПУ(о), членом депутатської групи „Повага” Мукачівської міської ради, депутатської креатини об’єднаних есдеків. Більше того, під час виборів міського голови Мукачева він відіграв значну роль у викраденні виборчої документації, будучи причетним до угрупування відомого кримінального авторитета Володимира Паульо на прізвисько „Чалий”, проти якого порушено понад тридцять кримінальних справ. Саме Герей очолював групу молодиків, які блокували прихід Віктора Ющенка та групи народних депутатів України до суду, де розглядалося питання мукачівських виборів.

Нині пан Герей знайшов прихисток у Народній партії України Володимира Литвина. Наразі лише цим можна пояснити його призначення на дану посаду. Утім, якщо й надалі підуть подібні призначення, то це може призвести до криміналізації, проти чого активно і публічно неодноразово виступав Президент України Віктор Ющенко. Однак, схоже, що для деяких політичних сил призначення тимчасових союзників напередодні парламентських виборів є визначальним аніж державні інтереси.

До речі, пан Герей також фігурує й у справі викрадення з банкомату Приватбанку десяти тисяч гривень. Проте поки що дану проблему намагається вирішити полюбовно внутрішня служба безпеки банку.