Про це за результатами тристоронніх переговорів у Москві лідерів Німеччини, Франції та Росії заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, педає «РИА Новости».

«Далі робота буде продовжена і попередні її підсумки будуть підведені цієї неділі під час телефонної розмови, яка відбудеться в Нормандському форматі на вищому рівні», – сказав він.

Раніше Пєсков повідомив, що наразі ведеться спільна робота для підготовки тексту «можливого спільного документа щодо імплементації мінських домовленостей» на основі пропозицій сформульованих президентом Франції та канцлером ФРН. Крім того, документ має включати в себе пропозиції президента України Петра Порошенка, і президента Росії Володимира Путіна.

Глави Німеччини, Франції та Росії Ангела Меркель, Франсуа Олланд та Володимир Путін завершили закриті переговори і вирішили не робити жодних заяв за їхніми підсумками.

Як писав «Вголос», вчора в Україну прибули президент Франції Франсуа Олланд і канцлер Німеччини Ангела Меркель з новими мирними ініціативами. О 19:30 вони планували дати спільну заяву за підсумками зустрічі. У підсумку вони скасували анонсовану заяву для преси. 

Держсекретар США Джон Керрі, який теж перебував з візитом у Києві, заявив, що Меркель та Олланд мають зустрічну пропозицію щодо зупинення бойових дій на Донбасі для президента Росії Володимира Путіна.