Очільник провладної фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що члени партії, які виступали проти нових домовленостей, що були узгоджені, змінили свою позицію.

Про це пише "Українська правда".

Арахамія зазначив, що дана ситуація виникла через відсутність комунікації, оскільки інформація про переговори у Мінську, якимось чином потрапила до преси до офіційного брифінгу Єрмака.

Саме тому, на думку очільника фракції "Слуга народу", виникло багато маніпуляційних та нефахових висловлювань, в які повірили навіть народні обранці.

Арахамія зауважив, що була організована зустріч глави ОП з особами, які критикували підписання документу про створення спільної групи з представниками ОРДЛО, де сторони з'ясували усі спірні аспекти щодо стратегії, яка буде застосовуватися задля вирішення збройного конфлікту на Донбасі.

За його словами, після цієї зустрічі усі вагання відпали і стало зрозуміло, що "ніякої зради немає".

"Слуга народу" підмітив, що наразі 30-40% даної стратегії не може бути оприлюднено, оскільки попереду чекає непростий переговорний процес.

Крім того, наголошується, що Андрій Єрмак пообіцяв, що фракція проведе окреме засідання, якщо буде якесь підписання, де народні обранці будуть обговорювати усі аспекти, і лише після цього будуть зроблені ті чи інші кроки у Мінську.

Як писав "Вголос", переговори у Мінську: депутати від “Слуги народу” терміново зустрілися з Єрмаком.