Про це пише РИА Новости з посиланням на джерело.

«Президенти перервалися на вечерю, а після намірені продовжити роботу. Зрушення є, але простої розмови не виходить. Потрібен ще час», – пояснив співрозмовник агентства.

Нагадаємо, у Мінську проходять переговори у форматі «Нормандської четвірки». Спочатку лідери України, Німеччини, Франції та Росії засідали в чотирьох за зачиненими дверима. Згодом до переговорів приєднались міністри закордонних справ та учасники офіційних делегацій. Близько 23:00 Петро Порошенко, Ангела Меркель, Франсуа Олланд та Володимир Путін знову продовжили переговори вчотирьох за закритими дверима.

Нагадаємо, раніше український посол в Білорусі Михайло Єжель повідомив, що за підсумками переговорів щодо врегулювання кризи на Донбасі, які наразі тривають у Мінську, має бути підписаний підсумковий документ.

Сьогоднішній зустрічі передувало засідання тристоронньої контактної групи у форматі Україна – Росія – ОБСЄ за участю донбаських сепаратистів у Мінську пізно ввечері 10 лютого. Воно тривало близько двох годин, після чого було оголошено перерву.

У ЗМІ з’явилася версія вимог терористів на сьогоднішній зустрічі в Мінську.

Разом з тим ЄС заявляє про введення нових жорстких санкцій проти Росії у випадку провалу сьогоднішніх перемовин.