Правоохоронці припинили діяльність злочинного угрупування, яке незаконно переміщувало «Димедрол» через придністровський сегмент кордону з Молдовою та реалізовувало препарат в Україні.

Як інформує ДПСУ, правоохоронці викрили канал контрабанди сильнодіючої речовини «Димедрол» російського виробництва в особливо великих розмірах.

До складу злочинного угрупування, яке переправляло з придністровсього регіону в Україну сильнодіючий препарат, входило двоє громадян Республіки Молдова та двоє українців.

Зазначається, що 22 травня прикордонники затримали 4 осіб, які організували та здійснили незаконне переміщення в Україну близько 15 кг «Димедролу». За даним фактом СВ УСБУ в Одеській області розпочато кримінальне провадження за ст. 201 КК України «Контрабанда».

Спеціальна операція була проведена в м. Любашівка Одеської області.

Прикордонники за силової підтримки спецпідрозділу «ДОЗОР» затримали замовника вказаної партії. Цей громадянин України реалізовував сильнодіючі речовини та наркотики на території України. Таким чином, правоохоронці ліквідували всі ланки злочинного ланцюга: від контрабандистів постачальників до замовника-реалізатора.

Порушникам світить покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацію майна.

Також перевіряється інформація щодо можливої причетності персоналу Держприкордонслужби до цієї контрабанди.

Як повідомлялося, на Закарпатті прикордонники були змушенні влаштувати погоню, аби затримати осіб, яких запідозрили у контрабанді тютюну.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=11&v=VvpOokyaovk&feature=emb_logo