Як повідомляє прес-служба ВАСУ, ухвалою від 17.02.2010 суд зупинив дію рішення Центральної виборчої комісії про встановлення результатів повторного голосування з виборів Президента України та обрання Януковича В.Ф. Президентом України до закінчення розгляду даної адміністративної справи.

В ухвалі суду вказано: з урахуванням того, що у разі невжиття заходів щодо зупинення дії рішення відповідача можуть виникнути ускладнення при виконанні судового рішення, клопотання у відповідній частині підлягає задоволенню.

У клопотанні про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову також порушується питання про заборону Януковичу В.Ф. складати присягу Президента України на урочистому засіданні Верховної Ради України.

Втім, суд дійшов висновку, що Янукович В.Ф. не є відповідачем у цій справі, у зв’язку з чим у суду немає правових підстав для заборони на вчинення ним певних дій. Тому клопотання у цій частині задоволенню не підлягає.

Натомість фракція БЮТ виступила із вимогою скасувати рішення Верховної Ради щодо призначення дати інавгурації Президента України.

Як повідомляв Вголос, 16 лютого прем'єр-міністр України, кандидат на пост Президента України Юлія Тимошенко подала позов до Вищого адміністративного суду України щодо незаконності Протоколу Центральної виборчої комісії про встановлення офіційних результатів виборів Президента.