Володимир Цибулько розповів, що у праймерізі, проведеному партією по всій Україні, взяли участь 4 тисячі кандидатів, на Львівщині – 120 кандидатів, опитування громадськості проводилося через Інтернет та на вулицях міст.

Як розказав керівник секретаріату Львівської обласної організації партії „Єдиний центр” Роман Балух, у виборчому бюлетені відкритих списків ЄЦ о ЛОР були прізвища Сергія Сенчука, Володимира Гарбуза, Емілії Подляшецької, Івана Вакарчука, Миколи Кмітя.

Найбільшу кількість голосів, за словами Романа Балуха, набрав Іван Вакарчук – 27%, друге місце – 24% - посів Микола Кміть.

«Обидвоє переможців є безпартійними, їхні кандидатури були запропоновані громадськими організаціями. Коли прийде час висувати кандидатури від ЄЦ, ми будемо з ними говорити. Але я маю сумнів, що така впливова людина, як Іван Вакарчук потребує висування від якоїсь партії і взагалі сидіння в якійсь раді. Проте завдяки праймерізу ми побачили, що наші партійці виглядають пристойно на тлі інших лідерів громади», – сказав Володимир Цибулько.

Роман Балух повідомив також, що переможцями праймеріз до Львівської міської ради стали Олександра Коваль (член ЄЦ) та Оксана Козинкевич (позапартійна), у списку також були Геннадій Стасюк, Орест Блащук, Михайло Возницький.

«Ми задоволені результатами. Хіба що була незначна інформаційна підтримка. Але ми серед таких політичних структур як БЮТ, Сильна Україна, що змогли собі дозволити провести „передвибори”. А от Партія Регіонів ніякого праймерізу не проводила, тому що вони планують назначати переможців», – сказав Володимир Цибулько.