Президент України Петро Порошенко заявляє про необхідність посилити обмеження на пересування через лінію, за якою знаходяться підконтрольні бойовикам райони Донбасу.

Про це йдеться у його зверненні, у зв’язку з трагедією під Волновахою, яке оприлюднене у вівторок ввечері.

«У зв’язку з терористичною атакою ми змушені ще більше посилити обмеження на пересування через лінію, за якою знаходяться підконтрольні бойовикам райони Донбасу. А зведення фортифікаційних споруд, які захищають від можливої контратаки з боку бойовиків – майже завершено», – зазначив глава держави.

Як писав «Вголос», 13 січня близько 15:00 з боку Докучаєвська бойовики завдали артилерійський удар по блокпосту українських правоохоронців біля Волновахи. Один зі снарядів влучив у рейсовий автобус із цивільними громадянами. Спочатку повідомлялось, що 10 пасажирів загинули, ще 13 отримали поранення. Згодом кількість загиблих зросла до 12.

Під час обстрілу блокпоста сил АТО біля Волновахи терористи «ДНР» випустили з «Граду» понад 40 снарядів, один з яких потрапив у рейсовий автобус.

У Генштабі Міноборони заявили, що терористи завдали удару по цивільних громадянах біля міста Волноваха, щоб спровокувати відповідь по Докучаєвську, де вже були російські журналісти.