Якби влада хотіла припинити корупцію й покарати корупціонерів, діяла б за законами, а не влаштовувала б шоу-програми із детектором брехні.

Про це в ефірі ток-шоу “Говорить ВЕЛИКИЙ Львів” заявив міський голова Винників Володимир Квурт.

“Якщо вчинений злочин, існує передбачена законом процедура притягнення до відповідальності. Якщо я хочу когось покарати і припинити корупцію, я приймаю закони, які обмежують, і вчиняю по закону. Все інше – лише шоу. Давайте тоді при виході із Парламенту облаштуємо камеру катувань. Будемо катувати у прямому ефірі й витягувати із нардепів, чи дійсно вони поводяться так, як декларують. Чи будемо використовувати сироватку правди, це ж ефективніше, можна більше випити…”, – зазначив політик.

За словами Квурта, влаштовуючи скандал і тестування на поліграфі, влада намагається відвернути увагу суспільства від важливих проблем.

“Я швидше схильний говорити про те, що депутати вибиваються із моделі поведінки, яку їм задекларувало керівництво. Вони подали ознаки, що мають мізки. А, відповідно, це підстава перевірити: вони дійсно їх мають чи ні. От помилився кнопкою – а з ким не буває, людина з мізками такого не зробить. Наговорив у Москві дурниць – а людина з мізками такого не зробить. Розповідає, що на комітеті хтось хабарі брав, а хтось не брав, плутанина…ну, теж людина з мізками такого не зробить. Тому дійсно треба перевірити, чи в них є мізки, бо щось не так. Може, для цього поліграф і зроблений?…Це сміх, звичайно. Насправді нас просто відволікають. Нас змушують говорити про дурниці, а не про те, про що має говорити країна”, – додав Володимир Квурт.