Такі листівки можна побачити в маршрутках двох згаданих компаній.

«Війна змінила життя кожного з нас. Важка фінансово-економічна ситуація спонукає багатьох згортати підприємницьку діяльність. Аби вижити, змушує підприємців піднімати ціни на послуги. Ми бачимо, скільки вже коштують молоко, хліб, інші товари першої необхідності. Громадський транспорт у Львові – така ж послуга першої необхідності», – роз’яснюють у листівці.

Перевізники «Успіх БМ» та «Фіакр Львів» запевняють, що найближчим часом підвищення вартості проїзду в їхніх маршрутках не відбудеться.

Вони підкреслюють, що питання про зростання тарифу поширюють через Асоціацію львівських перевізників, до якої належать три міські АТП: АТП-1, АТП-14630, ТзОВ «Міра і К».

«Успіх БМ» та «Фіакр Львів» до неї не належать і застерігають: «Усі, хто поширює брехню про зростання вартості проїзду в наших маршрутках, – провокатори та агенти Кремля».

«Садовий хоче відібрати наші маршрути й одноосібно через свої фірми перевозити пасажирів. Тому й придумує «страшилки» про те, що ми піднімемо ціни. Керівництво нам чітко сказало: цього не буде, – розповідає водій, що їздить за маршрутом №53, пан Роман. – Тому вони й почали нагнітати ситуацію. А кому це ще може бути вигідно, крім Путіна і Садового, я не знаю…».