Комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя рекомендував прийняти законопроєкт глави держави Володимира Зеленського щодо перезавантаження Конституційного суду без змін.

Про це повідомив депутат фракції "Голос" Ярослав Юрчишин у Facebook.

Юрчишин зауважив, що напередодні Венеціанська Комісія розкритикувала законопроєкт Зеленського.

На думку Юрчишина, у документі йдеться не про реформування судової системи, а лише про посилення позицій недоброчесної ВРП.

"...після скандалів з ОАСК, КСУ та усім трешем, який відбувається у судовій системі України, Комітет каже, що все ок і не заважайте нам жити", - зазначив нардеп.

Депутата наголосив, що даний законопроєкт не вдосконалює, а знищує будь-які шанси на оновлення судової гілки влади в Україні.

"Про відсутність реальної судової реформи у проєкті говорить і Венеційка, і громадськість, і експертні правничі спільноти. А комітету ок. Давайте голосувати і можливо щось там виправимо до другого читання. Ні, друзі, це знущання та імітація процесів. Ми з командою "Голос" робитимемо усе, щоб завтра №3711 був відправлений на доопрацювання. Під час якого повинні бути внесені зміни щодо проведення прозорого конкурсу у ВККС та ВРП із залученням міжнародних експертів та врахований висновок Венеційської Комісії", - додав він.

Читайте більше актуальних новин України та світу: