Перш ніж братися за будь-які нововведення на Донбасі, слід звільнити цю українську територію від окупантів і відновити контроль над українським кордоном.

Про це у прямому ефірі ток-шоу “Говорить Великий Львів” заявив ветеран російсько-української війни, екснардеп, голова фракції ВО “Свобода” у Львівській міській раді Маркіян Лопачак.

“По суті, ці п’ять питань, які пропонуватимуть українцям – це мильна бульбашка. Чи будуть люди голосувати за те, щоб зменшити кількість депутатів? Однозначно, що так. Чи будуть люди голосувати за те, щоб було краще жити? Однозначно, що так. А за цим всім ховають головне – питання про впровадження так званої “вільної економічної зони” на Донбас. Оце від нас і намагаються заховати, прикрити чимось іншим”, – пояснив Лопачак.

Депутат також наголосив на тому, що спершу слід звільнити окуповані території України — і тільки після того думати, як їх реформувати.

“На жаль, від початку російсько-української війни ніхто не говорить про те, що треба спочатку звільнити окуповані території України. І вже після того тільки думати, що там робити. Будь-яка здоровій людині зрозуміло, що в принципі не можливо втілювати ідею з цією зоною, доки не відновлено контроль над українським кордоном. Не кажучи вже, для чого планують створювати цю “зону”, з ким і які наслідки вона нестиме”, – підкреслив Маркіян Лопачак.

Прямий ефір ток-шоу дивіться тут: