Нічийний результат (1:1) у Львові заставив президента «Карпат» Петра Димінського зробити кадрові тренерські ротації. Відтак, окрім Шарана, «Карпати» залишають Степан Юрчишин, Володимир Беззуб’як та Володимир Васютик). Після гри, яка залишила не надто приємні враження, було боляче дивитися на Володимира Шарана, коли з ним почергово прощалися футболісти «Карпат». Не склалося у нього з тренерством в команді, за яку він раніше успішно виступав.

Утім, у футболі тренерські звільнення через незадовільні результати команди – річ буденна. Цим нікого не здивуєш. За чотири офіційні матчі під керівництвом нового тренера «Карпати» набрали лише одне очко з дванадцяти можливих. Втрата двох очок у грі зі своєю колишньою командою стала для Шарана останньою.

У грі «Карпати» - «Олександрія» екс-тренеру «Карпат» довелося уже обігрувати свою колишню команду. Тренерська доля така, що, можливо, завтра-післязавтра Шаран буде уже намагатися обіграти «Карпати» іншого тренера.

Перший тайм матчу краще не згадувати взагалі. Нулі на табло – це якраз те, що відбувалося на полі і та кількість гольових моментів, яку створили команди.У «Карпат» доволі швидко «зламався» захисник Ощіпко, якого замінив Балажіц. Утім, більше здивувала відсутність у стартовому складі бразильця Еріка.

Креативного гравця у центрі поля «Карпатам» бракувало. Атаки інколи виглядали не продуманими. Гостроти біля воріт Паньківа також бракувало. За перший тайм запам’яталися лише удари Ксьонза та Лукаса, однак ефективності з них було мало. Олександрія у першому таймі також вболівальника нічим особливим не вразила. Під невдоволений свист підопічні Володимира Шарана пішли на перерву.

З появою на полі Еріка, який замінив Мартинюка, атака «Карпат» виглядала цікавішою. Бразилець неодноразово доводив, що вміє віддати цікаві передачі та загострити атаку власної команди. Якраз такого креативного та нестандартного гравця на полі бракувало «Карпатам».

Перший гольовий момент у другому таймі створив Ерік. Бразилець обігрався з партнером та пробив по воротах Паньківа. У цьому епізоді кіпер «Олександрії» зіграв надійно. Загалом, «Карпати» грали «першим» номером та будь-що намагалися зламати позиційний захист суперника. Вдалося це Лукасу на 69-ій хвилині матчу. З ударом іспанця після чудової гри у відборі цього разу вихованець львівського футболу не справився – 1:0.

Пропустивши гол, команда Леоніда Буряка прокинулася і пішла вперед. Оголивши тили в обороні, гості могли пропустити вдруге, однак вихід «Карпат» в швидку контратаку завершився нічим. Натомість одна атака «Олександрії» на останній хвилині матчу завершилася плачено для «Карпат».

У відставку Володимира Шарана відправив Олексій Довгий. Саме він прицільним ударом метрів з 19-ти пробив Андрія Тлумака. Нічию «Карпат» та «Олександрії» вболівальники «зелено-білих» освистали. Хтось свистів, а хтось кричав ганьба.

«Карпати» у грі з «Олександрією» продемонстрували, мабуть, свою найгіршу гру під керівництвом Володимира Шарана. Нічия з «Олександрією», конкурентом у боротьбі за прописку у Прем’єр-лізі, рівноцінна поразці.

На «Арені Львів» вболівальники хотіли тільки перемогу, адже на новому стадіоні у Львові «Карпати» ще не перемагали. Рятуватиме наразі «Карпати» від вильоту у першу лігу добре відомий спеціаліст Юрій Дячук-Ставицький.

«Карпати» (Львів) – «Олександрія» (Олександрія) – 1:1 (0:0)
«Карпати»: Тлумак, Болохан, Даушвілі, Кас’ян, Ксьонз (Кінк, 63), Мартинюк (Ерік, 46), Мілошевіч, Ощипко (Балажіц, 12), Лукас, Ткачук, Федецький.
«Олександрія»: Паньків, Сахневич, Довгий, Макрієв (Барішіч, 52), Запорожан (Салхі, 59), Гітченко, Сидоренко (Гавриш, 73), Генєв, Старенький, Любеновіч, Протіч.
Голи: Лукас, 68 – Довгий, 90.
Попередження: Балажіц, 50 – Барішіч, 58, Салхі, 86.