Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у проекті «Книги, які говорять» та озвучила дві японські казки для дітей.

Про це вона написала в Instagram.

View this post on Instagram

Вже протягом 4 років у рамках ініціативи #Книгищоговорять волонтери зі всієї України створюють аудіокнижки для дітей з особливостями зору. Сьогодні я також приєдналась до проєкту й озвучила дві японські казки: «Момотаро» та «Дві жабки». Близько 60-80% дітей в Україні мають особливості зору. Такі проєкти необхідні для того, щоб діти з порушенням зору та незрячі діти опановували шкільну літературу та почувались включеними в освітній процес. Дякую засновникам проєкту, волонтерам та всім, хто брав участь в озвучці. Хочу звернутись до людей, які вміють монтувати, редагувати аудіо, музично оформлювати казки або озвучувати твори – приєднуйтесь! Ваша допомога дуже важлива.

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

У рамках цього проекту українські волонтери створюють аудіокниги для дітей з вадами зору.

Перша леді заявила, що також приєдналася до проекту та озвучила дві японські казки: «Момотаро» і «Дві жаби».

Вона зазначила, що в Україні близько 60-80% дітей мають особливості зору і такі проекти необхідні для того, щоб діти з порушенням зору опановували шкільну літературу і відчували себе залученими в освітній процес.

Як писав “Вголос”, перша леді країни Олена Зеленська захопила користувачів мережі новим стильним образом, у якому вона з’явилася на XIV Конгресі педіатрів України.