Перша леді України Олена Зеленська провела зустріч із Сарою Нетаньягу – дружиною прем’єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу, який з офіційним візитом відвідав Україну.

Про це Зеленська у вівторок, 20 серпня, написала на своїй сторінці в Instagram.

Вона розповіла, що вперше як дружина президента України мала честь вітати в Києві високу гостю – дружину прем’єр-міністра Ізраїлю пані Сару Нетаньягу: “Екскурсія в Будинок з химерами, щира і тепла розмова про важливе”.

Зеленська і Нетаньягу також напередодні відвідали меморіал у Бабиному Яру. Дружина президента зазначила, що вона разом з Володимиром Зеленським мріють зняти фільм про події, що сталися в цьому місці.

“Вона (Сара Нетаньягу – ред.) розповіла, що все життя чула історію Бабиного Яру і не могла уявити свого візиту до Києва без відвідування цього місця. Завжди пам’ятати про трагедію, щоб вона ніколи не повторилася, – наше спільне завдання. Під час зустрічі я поділилася нашою з Володимиром мрією – зняти художній фільм про події в Бабиному Яру. Це приклад того, як Україна та Ізраїль можуть поглибити свої культурні зв’язки. Адже це – наша спільна історія. Ми з пані Сарою домовилися обов’язково продовжити обговорення цього проєкту”, – додала перша леді України.

Як писав “Вголос”, Олена Зеленська вже місяць не з’являється на публіці.