«Енергія» не просто перемогла, а продемонструвала якісний футбол. Команда Станіслава Гончаренка практично не залишила супернику шансів на успішний результат.

«Зелено-білим» вдалося забити швидкий гол. Уже на 2-й хвилині влучний удар завдав Ільдар Макаєв. Надалі галичани упевнено контролювали хід гри, продовжували створювати гольові моменти. Гості дозволили луганчанам відчути себе господарями майданчику в середині першого тайму. Підопічні Романа Ковальчика на короткий проміжок часу перехопили ініціативу і зуміли створити реальні загрози воротам Владислава Лисенка. Але страж воріт львів’ян зіграв на висоті.

Згодом «енергетики» повернули собі контроль над грою. На 12-й хвилині після удару Сергія Чепорнюка луганчан врятувала поперечина. На 17-й хвилині господарі таки були змушенні капітулювати вдруге у цьому матчі – після удару Валерія Легчанова на добиванні вдало зіграв Денис Овсянніков. А через хвилину відзначився голом Легчанов – 0:3. До кінця першого тайму рахунок не змінювався.

Після перерви ЛТК не зуміла переломити хід гри. «Енергія» в цей день виглядала потужно і показувала справді чемпіонську гру. На 27-й хвилині своє слово сказав кращий бомбардир минулого чемпіонату Максим Павленко. Отримавши довгу передачу від Лисенка, він обіграв голкіпера і переправив м’яч у сітку воріт господарів. Не пройшло і хвилини, як Овсянніков поцілив у штангу воріт ЛТК.
А на 27-й хвилині Олександр Стрілець вийшов п’ятим польовим гравцем. Зазвичай, луганчани дуже грамотно діють уп’ятьох, реально загострюють гру. Але не цього разу… На 33-й хвилині Лисенко пробив по пустих воротах луганчан – 0:5. Це, як виявилося, була крапка у сьогоднішньому матчі. Більше голів глядачі не побачили.

Екстра-ліга. 2 тур
ЛТК - «Енергія» 0:5 (0:3)

Луганськ, 22.09.2012, спорткомплекс «Старт»
ЛТК: Пітуля - Разуванов, Кузь, Бессалов, Іванов – Литвинов, Стрілець, Свірідов, Шпигарь
«Енергія»: Лисенко, Кардаш (35) - Чепорнюк, Макаєв, Павленко, Бондар, Пічкуров (30) - Коваль, Якунін, Легчанов, Овсянніков, Струк (32)
Голи: Макаєв (2), Овсянніков (17), Легчанов (18), Павленко (27), Лисенко (33)
Попередження: Бессалов (19) – Овсянніков (31)
Арбітр: Іванов О. (Дніпропетровськ). Другий арбітр: Поляков В. (Кривий-Ріг)
Фото Віктора Диченка