Дебютний матч для білоруського фахівця Валентина Вороніна склався з перемінним успіхом. Епізодами львів’яни демонстрували непоганий баскетбол, однак в цілому гра львівських баскетболістів залишає чимало запитань. Найгірше констатувати те, що львів’яни здебільшого грали не командно, а індивідуально. Сказати про якісь зміни у грі «політехів» з приходом нового тренера наразі не можна. Утім, гірше від попередніх матчів львівські баскетболісти не стали грати точно. У грі з Кривбасбаскетом кинулося у вічі те,коли «Політехніка» «поплила», баскетболісти продовжили грати, не опустили рук і не змирилися з поразкою.

Галичани, вдало провівши першу чверть у матчі, дали зрозуміти вболівальникам, що в цій грі гратимуть лише на перемогу. У першій 10-хвилинці львів’яни зуміли зробити для себе десятиочковий гандикап – 21:11.Яскравий лідером «політехів» був американець Харріс. Натомість усі атаки гостей будувалися через легіонерів команди: Сноу, Девіса та Креншоу. З їхнім натиском львів’яни у першій половині гри більш-менш справилися. Перші дві чверті матчу також запам’яталися травмами гравців обох команд. Панченку зламали носа, а гравці «Кривбасбаскета» Корабльов та Щепкін травмувалися «на рівному місці» і матч не продовжили.

У третій та четвертій чверті матчу перевага «політехів» почала танути. Гра в підопічних Валентина Вороніна відверто розклеїлася. Львів’яни часто зловживали індивідуальними діями, за що і поплатися у рахунку. Кривбасбаскет левову частку своїх очок здобував з трисекундної зони, де центровий львів’ян Вейн Воллес грав невпевнено. Справитися з Девісом йому не вдавалося. Найцікавіше у матчі сталося тоді, коли за 1:30 до завершення четвертої чверті львів’яни програвали 74:82. Утім, львів’яни примудрилися зробити дуже важливий ривок 5:0 і закрутити інтригу в останню хвилину зустрічі. У відповідальний момент Кривбасбаскет підвів Кондратовець, втративши м’яч при рахунку 84:84, а свій шанс львів’яни реалізували. Моровічу, аби принести перевагу своїй команді, потрібно було влучити бодай один з двох штрафних кидків. Часу залишалося грати лише півсекунди. Ведран, хоч і схибив перший штрафний, однак, влучивши у повторній спробі, приніс перемогу своїй команді – 85:84.

У неділю, 23 жовтня, «Політехніка-Галичина» зіграє проти «Дніпра-Азоту» з Дніпродзержинська. Початок матчу – о 14:00.

«Політехніка-Галичина» - «Кривбасбаскет» - 85:84 (21:11, 24:25, 20:24, 20:24)

«Політехніка»: Моровіч (20), Харріс (28), Зівчевіч (15), Зубрицький (4 + 7 підборів), Воллес (2 + 5 підборів) - старт; Ревзін (7), Одуфува (4), Алфьоров (3), Ходов (2), Панченко (0)

«Кривбасбаскет»: Сноу (16 ), Кондратовець (5), Щепкін (0), Крівцов (19 + 6 підборів), Девіс (9 + 12 підборів ) - старт; Креншоу (15), Орленко (6), Мальчевський (5), Корабльов (2), Череповський (1), Коротков (0).

Фото: БК "Політехніка-Галичина"

На фото: Ярослав Зубрицький - один з небагатьох в теперішньому складі, хто грав під керівництвом Валентина Вороніна

 

Відео прес-конференції з офіційного сайту Суперліги