Як інформує прес-служба Головного управління Держземагентства у Львівській області, 10 учасників АТО вже отримали у власність земельні ділянки для ведення садівництва, загальною площею 1,19 га.

Загалом видано 80 наказів щодо передачі у приватну власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 15,13 га. З них: для ведення садівництва – 76 земельних ділянок, для ведення особистого селянського господарства - 4 земельні ділянки.

Також цю ініціативу Держземагентства України підтримали місцеві ради у Львівській області, і зараз активно триває процес надання учасникам антитерористичної операції місцевими радами земельних ділянок для будівництва житлового будинку у населених пунктах.

Держземагентство нагадує, що військослужбовці, учасники та сім’ї загиблих учасників антитерористичної операції можуть отримати у власність земельні ділянки за межами населених пунктів із земель державної власності для ведення особистого селянського господарства, садівництва, індивідуального дачного будівництва.

Для приватизації землі необхідно звернутися із заявою та документами що підтверджують особу, її участь в АТО, безпосередньо до Головного управління Держземагентства у Львівській області за адресою: м.Львів, пр. В.Чорновола, 4, к.81 (9-ий поверх), або до територіального органу Держземагентства за місцем проживання.

Зазначеним особам буде наданий повний супровід виготовлення документації силами державних підприємств та здійснення приватизації у найкоротші терміни.

Докладну консультацію можна отримати за номерами: (0322) 35-13-00 (приймальня) (0322) 35-13-28 (юридичний відділ); (0322) 35-13-10 (відділ землеустрою);