Сьогодні члени Бюро Львівського обкому КПУ рекомендувало кандидатові на пост президента України Петрові Симоненку відкликати першого секретаря Дрогобицького міськкому КПУ Євгена Виноградов із довірених осіб. Про це „Контекст-медіа” повідомив керівник Львівського обласного виборчого штабу Петра Симоненка, перший секретар ЛОК КПУ Олександр Калинюк.
Бюро Львівського обкому КПУ також рекомендувало народному депутату Олександрові Голубу відкликати Віноградова із помічників-консультантів, Бюро ЛОК ― вивести із членів обкому партії і Бюро обкому, а також доручити секретаріату обкому скликати загальні збори комуністів Дрогобицької міської організації і у відповідності до уставу партії розглянути питання про партійну відповідальність Віноградова.
Як повідомляло агентство, у серпні перший секретар Дрогобицького міськкому КПУ Є. Виноградов поставив свій підпис на підтримку кандидата в Президенти України Віктора Януковича
З цього приводу ЛОК КПУ заявило, що „ні Дрогобицький МК КПУ, ні ЛОК КПУ, ні КПУ в цілому не приймали рішень щодо підтримки, у будь-якій формі, провладного кандидата на пост Президента України, прем’єр-міністра Віктора Януковича... Підпис Є. Виноградова зроблений ним з особистих мотивів, як громадянином, а не членом КПУ, і ніякого відношення до позиції КПУ відношення не має”.