Перший секретар Дрогобицького міськкому КПУ Є. Виноградов поставив свій підпис на підтримку кандидата в Президенти України Віктора Януковича не як член КПУ, а як громадянин України. Про це йдеться у заяві секретаріату ЛОК КПУ.
Як зазанчається в повідомленні, деякі ЗМІ повідомили, щоперший секретар Дрогобицького міськкому КПУ Є. Виноградов поставиви свій підпис на підтримку Віктора Януковича.
З цього приводу ЛОК КПУ заявляє, що „ні Дрогобицький МК КПУ, ні ЛОК КПУ, ні КПУ в цілому не приймали рішень щодо підтримки, у будь-якій формі, провладного кандидата на пост Президента України, прем’єр-міністра Віктора Януковича”.
„Навпаки КПУ та кандидат на пост Президента України тов. Петра Симоненка заявив, що зробить все для того, щоб до другого туру виборів не потрапили ні Янукович, ні Ющенко”,— йдеться далі. На думку комуністів, якщо в другий тур потраплять Ющенко і Янукович, то участь у виборах для більшості громадян України втрачає сенс.
„Тому ви відверто заявляємо, що підпис Є. Виноградова, зроблений ним з особистих мотивів, як громадянином, а не членом КПУ, і ніякого відношення до позиції КПУ відношення не має”, — наголошується у заяві.