Перший секретар Львівського обласного комітету СПУ Євген Таліпов висловив переконання, що лідер СПУ Олександр Мороз та лідер „Нашої України” Віктор Ющенко будуть разом до повної перемоги демократії в Україні, їх союз не вдасться роз’єднати нікому.
„Єдність опозиційних сил – є однією із найважливіших завдань на сучасному етапі. Саме Янукович та його прихильники підкидають чутки про можливий розкол в рядах опозиції , щоб зіткнути двох потужних лідерів”, ― зазначив Євген Таліпов в коментарі „Вголосу”.
Євген Таліпов окреслив завдання, які сьогодні повинна вирішити опозиція задля перемоги у президентських виборів.
Перше завдання, на його думку, це виконання рішення ВРУ про відставку уряду. По-друге, необхідно добитися від президента виконання рішення ВСУ про зміну складу ЦВК. По-третє опозиція вимагатиме відставки генерального прокурора Г.Васільєва, адже він реально не перешкодив порушенням закону під час виборів. Четверте – притягнути до кримінальної відповідальності тих, хто порушив закон про вибори. І останнє, якісно, без ейфорії підгодовуватися і провести переголосування другого туру президентських виборів 26 грудня.
Євген Таліпов також переконаний, що кандидатуру нового прем’єр-міністра повинний назвати народний президент Віктор Ющенко.
3 грудня Верховний Суд України виніс рішення про переголосуввання другого туру президентських виборів.
Як повідомляють інформагентства, експерти та політики розглядають кандидатуру Олександра Мороза серед претендентів на посаду прем’єр-міністра України.