Новообраний президент Сполучених Штатів Америки Джозеф Байден отримав рекордну кількість голосів виборців. Вперше в історії країни кандидата підтримали понад 80 мільйонів громадян.

Про це повідомляє CNN.

Варто зауважити, що ця кількість може зрости, оскільки деякі штати досі не закінчили підрахунок голосів.

За республіканця та чинного очільника Білого дому Дональда Трампа проголосували 73,8 млн людей, що теж є рекордним показником.

Таким чином, він посідає другу сходинку у рейтингу.

Цікаво, що на цьогорічних виборах президента у США зафіксували ще один рекорд - 100 мільйонів американців проголосували поштою ще напередодні виборів.

Відомо, що майже третина громадян США вирішила проголосувати дистанційно через складну епідеміологічну ситуацію у країні.

Нагадаємо, США посідають першу сходинку за кількість хворих на коронавірус у світу. У Штатах підтвердили понад 12 мільйонів випадків зараження COVID-19.

Цікаві деталі про останню президентську гонку в США

  • Вибори президента  у США пройшли 3 листопада 2020 року. Цьогорічний виборчий процес серйозно ускладнила пандемія коронавірусу.
  • Демократ Джо Байден отримав 306 із необхідних 270 голосів виборників для перемоги, тоді як Дональд Трамп - лише 232.
  • Дональд Трамп неодноразово заявляв, що у нього вкрали мільйони голосів американців. Однією з його головних тез було те, що
  • Адміністрація соціальної мережі Twitter часто приховувала або робила примітки біля дописів Дональда Трампа щодо виборів. Усе через те, що інформація, яку він публікував могла вводити читачів в оману.

Читайте більше актуальних новин України та світу: