У вівторок, 4 червня, Володимир Зеленський прибув до Брюсселя. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Це перший закордонний візит Зеленського на посаді Глави Держави.

О 16:30 за Києвом він зустрінеться з президентом Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером.

Згодом Володимир Зеленський завітає до штаб-квартири НАТО. Там відбудуться перемовини з генсеком Альянсу Єнсом Столтенбергом. На 17:45 запланована спільна прес-конференція, а згодом – засідання Комісії Україна-НАТО.

О 19.20 в будівлі Єврокомісії почнеться зустріч з президентом ЄК з питань євро, соціального діалогу, фінансової стабільності та фінансових послуг Валдісом Домбровскісом, який курирує питання макрофінансової допомоги Україні.

Завершує програму зустріч з президентом Польщі Анджеєм Дудою, яка відбудеться в представництві Польщі в ЄС, після закінчення її президенти зроблять заяви для преси.

На другий день заплановані зустрічі з високим представником ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федерікою Могеріні і президентом Європейської ради Дональдом Туском, після закінчення якої буде проведено спільну прес-конференцію.
До складу української делегації увійшли заступник глави Адміністрації Президента Вадим Пристайко, віце-прем'єр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.