Перший заступник голови ДПА у Львівській області, начальник управління міліції ДПА у Львівській області Станіслав Коваленко вважає рішення Львівської облради про його відставку антизаконним. Про це він повідомив „Контекст-медіа”.
„Це рішення є абсолютно антизаконним, антиконституційним, це по-суті державний переворот”, ― сказав він.
Станіслав Коваленко зазначив, що „якщо будуть іти в приміщення податкової, то ми будемо захищатися”. „В нас є охорона, і ми будемо себе захищати”, ― сказав він.
Як повідомляло агентство, сьогодні, на позачерговій сесії облради депутати відсторонили від виконання службових обов’язків голову ДПА у Львівській області Мирослава Хом’яка, першого заступника голови ДПА у Львівській області, начальника податкової міліції області Станіслава Коваленка, начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала, першого заступника начальника УМВСУ Ярослава Скибу, начальника Західної регіональної митниці Тараса Козака, гендиректора „Львівлісу” Михайла Кутя та начальника управління пасажирського транспорту Львівської ОДА Ігоря Думу.
Сьогодні Львівська облрада перебрала на себе функції виконавчої влади в області. Депутати також прийняли рішення „Про створення виконавчого комітету Львівської облради”.