Бедбой британської сцени, зірка альбіонних таблоїдів та прототип ракенролєра у фільмі Гая Річі на 45 хв. відійшов від пост-панк рівайвлу та гаражу, щоб догребстись до берегів фолку, джазу та блюзу.

ЗМІ потрохи щось говорять про воз’єднання The Libertines. Карл Барат – дружбан Доерті по веселим рокам The Libertines – розпустив свою банду Dirty Pretty Things після 2-х не настільки вдалих альбомів. Доля банди ПітаBabyshambles – поки що в далекому тумані.

На цій хвилі Піт і вдарився в акустику. Пост-панк рівайвл він вже проходив на альбомах The Libertines та першому диску Babyshambles. На 2-му альбомі дитячих виїбончиків "Shotters Nation" (2007) – він вже побавився у психоделію та блюз. Так що еволюційний перехід на благодатну ниву фолку з степів кінця 60-х, джазу та блюзу того ж періоду більш, ніж закономірний.

Разпіздяйство нікуди не щезло. Знущально-виїбонна естетика також. Найбільшим камарадом у такій діяльності Піта могла бути Емі Вайнхауз (оце так точно 2-ва кеди – пара). Доерті просто вирішив релакснути від фореверного фака і записати щось таке, легеньке, ненапряжне, ліниве і саундтрекове. Щось в дусі альбому The Last Shadow Puppets "The Age Of The Understatement" (2008).

Записались втомлені розповіді меланхолійного котяри, які гріючись на сонечку згадує свої молоді роки. Як вже повідомлялось рулять тут фолк, джаз та блюз. Присутні симфо-оркестрики та семпли зі старих фільмів. Тільки на "Last Of The English Roses" з’являється давнтемповий біт.

Виділяти щось особливо якось не дуже й можна. Класична "Arcady". Програмні "Last Of The English Roses" та "Palace Of Bone". Семпльована "1939 Returning". Центральна "Salome". По гланди кіношна "A Little Death Around The Eyes". Джазова "Sweet By And By". Стилістичний закос майже на рівні досконалості.

На якусь більшу пам’ять претендує хіба що 2-га половина диску. "Sheepskin Tearaway", яка у свої шиплячих звучочках нагадує "What Katie Did" з альбому The Libertines "The Libertines" (2004). Хароший блюзон з оркестровками "Broken Love Song" (який можна назвати найкращим треком альбому). Куди на ньому щезла уся попередня лінивість. Плюс психоделійна "New Love Grows On Trees" з гаражними блискітками.

От такий релаксійно-канікулярний альбом Піта Доерті з надією на відновлення діяльності The Libertines. Та й про Babyshambles – також не тре забувати.

1. Arcady
2. Last Of The English Roses
3. 1939 Returning
4. A Little Death Around The Eyes
5. Salome
6. I Am The Rain
7. Sweet By And By
8. Palace Of Bone
9. Sheepskin Tearaway (feat. Dot Allison)
10. Broken Love Song (feat. Peter Wolfe)
11. New Love Grows On Trees
12. Lady, Don't Fall Backwards