Керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенко, народний депутат України Петро Олійник оприлюднив факти використання адмінресурсу у проведені передвиборчої кампанії провладного кандидата у президенти України.
Зокрема, він оприлюднив копію наказу Львівського обласного виборчого штабу від 24 вересня за підписом першого заступника керівника штабу Ореста Красівського, у якому, у п.8 зазначено: "...до 27 вересня клопотати перед головами районних державних адміністрацій щодо зміцнення керівництва штабів Старосамбірського і Сокальського районів".
Петро Олійник також запропонував журналістам копію листа начальника управління культури львівської ОДА Володимира Гаюка заступнику голови Львівської облдержадміністрації Володимиру Геричу із додатком ― графіком проведення акцій на підтримку Віктора Януковича.
„На виконання доручення голови облдержадміністрації від 17.08.2004р. №5/10-6362 щодо проведення Всеукраїнської благодійної суспільно-культурної акції, присвяченої виборам Президента України, яка згідно з планом-графіком, поданим Мінкультури, у Львові запланована на 18 вересня цього року управління культури повідомляє. Управління (культури) звернулося до міського голови м.Львова Л.Буняка та управління культури Львівської міської ради з проханням про сприяння організаторам даної акції для успішної її проведення. Згідно попередньої домовленості акція відбудеться 18 вересня цього року на площі біля Львівського національного університету імені Івана Франка”, ― зазначається у копії листа.