Керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Петро Олійник подякував депутатам Львівської міської ради за свідому громадянську позицію і за підтримку львівського студентства.
Про це він сьогодні повідомив під час свого виступу на пленарному засіданні Львівської міської ради.
„Львівська міська рада показує високий взірець відповідальності перед своїми виборцями”, ― зазначив Петро Олійник.
Він також наголосив на проведенні репресивних заходів стосовно українських студентів, у тому числі і львівських: ”Наше майбутнє України забирають у „воронки” і кидають по тюрмах, ведеться обшук студентів у Львові, сюди завозять бандитів, щоб придусити будь-які національні прояви.
Це агонія влади, яка не має права на майбутнє”.
Петро Олійник також подякував міській владі за забезпечення виборчих дільниць технічними засобами і наголосив на необхідності перевірити і уточнити списки виборців. При цьому він уточнив, що у списках відсутні жителі цілих будинків, ще ненароджені діти та покійники.
Петро Олійник також звернувся до депутатів усіх рівнів, у тому числі і до депутатів Верховної Ради взяти на себе повну відповідальність за вибори 31 жовтня.
Сьогодні у Львові відбувся 10 тисячний студентський страйк солідарності, учасники якого вимагали від депутатів Львівської міської ради висловити свою позицію щодо репресій проти студентів. Депутати прийняли звернення. в якому засудили репресії проти студентів за політичними мотивами.