Керівника Львівського обласного виборчого штабу кандидата у президенти Віктора Ющенка, народного депутата Петра Олійника цікавить, чому внутрішні війська масово направляються до Києва і чому у Миколаївській області "стягуються демобілізовані зі спецпідрозділів для проходження вишколу на окремо взятих островах".
Про це Петро Олійник заявив сьогодні у Львові під час свого виступу на форумі ветеранів Львівщини „Ветерани за чесні вибори”.
Народного депутата також цікавить, „чому влада не реагує на захоплення кандидатом у президенти Дмитром Корчинським Центральної виборчої комісії і чому не знімається з реєстрації абсолютно деструктивна структура Коваленка УНА, чому іде операція навколо Центральної виборчої комісії спецпідрозділів, чому прослуховуються народні депутати та чому у виборчій кампанії використовуються державні органи управління?
Петро Олійник заявив, зокрема, що тепер „у нього є факти з печатками і з підписами, які підтверджують використання адмінресурсу, в тому числі і у Львівській області, у виборчому процесі”. Наступного тижня він сподівається їх оприлюднити і надіється, що до протесту проти використання адмінресурсу приєднаються керівники обласних виборчих штабів інших кандидатів.
„Львівщина з її великими демократичними традиціями повинна сказати рішуче „Ні!” проведенню виборчої кампанії в умовах, які нічого спільного не мають з демократією, тоталітаризму, авторитаризму, розколу держави, розколу людей за національними і конфесійними ознаками, повинні працювати над демократією і над консолідацією, особливо тепер, коли влада намагається нас роз’єднати”, — наголосив Петро Олійник.
Так народний депутат назвав провокативними і розкольницькими виступи окремих депутатів, уточнивши, ”чого тільки вартий виступ окремого депутата окремої фракції, який після т.зв. яйцепадіння у Франківську назвав нас останніми словами і чого варті слова депутата від Львівщини, який назвав нас фашистами”.
Натомість, Віктор Ющенко, на думку Петра Олійника, є абсолютно послідовним у об’єднанні роз’єднаного за 13 років українського народу: „Віктор Ющенко і його політична сила хоче працювати і працює над тим, щоб сконсолідувати суспільство і зробити вибори демократичними і прозорими”.