Для США і для Європи нечесні вибори в Україні несуть велику небезпеку, „адже Україна виготовляє найкращу зброю, яка все частіше потраплятиме до рук терористів, а від так ні США, ні ЄС у безпеці бути не зможуть”, ― заявив сьогодні керівник штабу Віктора Ющенка у Львівській області Петро Олійник під час зустрічі із президентом Радіо „Вільна Європа/Свобода” Томасом Дайном та директором української редакції Радіо „Свобода”.
Петро Олійник, наголошуючи на необхідності проведення в Україні вільних і чесних виборів, відзначив, що діючий режим в Україні уже задіяв всі механізми, аби унеможливити чесні вибори в країні. ― повідомляє прес-служба штабу.
Коментуючи запитання Томаса Дайна щодо 4 тисяч спостерігачів, які повинні приїхати в Західну Україну з Донецька, керівник Львівського обласного штабу Ющенка відповів, що у Львові будуть раді вітати спостерігачів із малої батьківщини голови уряду. Водночас, Петро Олійник не відкидає можливості будь-яких провокацій з боку „донецьких спостерігачів”.
Українська влада займається окозамилюванням західних політиків – так прокоментував президент Радіо „Вільна Європа” Томас Дайн зменшення публічного тиску з боку США та Європи на Україну. На його думку, така поведінка західної влади стала можливою лише після того, як Україна відправила свій військовий контингент до Іраку.
21-22 вересня у Львові перебуває президент Радіо „Вільна Європа/Свобода” Томас Дайн. Візит присвячено 50-річчю радіо „Свобода”.