Голова Львівської ОДА закликав львівських політиків подолати вузькопартійні, корпоративні інтереси задля вирішення проблем регіону.
„Влада на кожному кроці повинна демонструвати свою відкритість та прозорість, люди повірили Віктору Ющенкові, як народному президенту і ми члени його команди повинні виправдати сподівання цих людей. Я закликаю подолати вузькопартійні, корпоративні інтереси цих людей, об’єднуватися навколо справи, навколо президента і вирішити ті завдання, які очікують люди”, ― сказав Петро Олійник.
Петро Олійник висловив обурення з приводу дій депутатів однієї райрад в області, які намагаються накинути йому свою кандидатуру на призначення голови РДА.
„Мені боляче дивитися, коли я роблю призначення, подання на призначення Президентові України одного голови РДА. І заходять два близьких друга, які разом пройшли дуже складну боротьбу, яких били, і вони з кабінету виходять ворогами, а потім мені районна рада починає писати листи кого я маю ставити. Ця районна рада єдина, на території якої форум «Нашої України» відбувся на вулиці, людей не пустили до приміщення. Люди, політики, громадські діячі, опам’ятайтеся! Ви можете своїми корпоративними інтересами зрадити українську націю. Попереду важка праця, ми піднялися з колін, стали чесною і гордою нацією, нас чекають у Європі і історія покаже і замовних виконавців від політики, від громадських організацій, історія розставить все на свої місця. Але нехай Господь бог допомагає нам на нашому життєвому шляху”, ― сказав Петро Олійник.