Коментуючи інтерв’ю Юрія Костенка в „Львівській газеті”, голова ЛОО „Народний Союз Наша Україна” Петро Олійник сказав: „Юрій Костенко – серйозний політик, який пліч-о-пліч пройшов з нами найскладніші періоди Помаранчевої революції. Тому його висловлювання викликають щирий жаль і здивування".
Він зауважив, що „при створенні партії Ющенка всім учасникам тодішнього блоку пропонувалися рівні умови”. „Рішення залишитися самостійним, некомандним гравцем прийнято УНП і особисто Костенком, як лідером партії. І я поважаю це рішення”, - наголосив Петро Олійник. „Однак некоректно звинувачувати своїх партнерів у силовому тиску, якого насправді немає і бути не може. Ну який зміст когось всупереч волі тягнути в партію, тим більше, що бажаючих є достатньо? Стосовно Львівщини – то я гарантую, жодного примусу щодо членства в „Нашій Україні” немає і бути не може”, - додав він.
Нагадаємо, що в інтерв’ю „Львівській газеті” лідер УНП Юрій Костенко сказав: ”У Львівській області, в місті Самбір, директор однієї державної установи викликає працівницю та повідомляє, що отримав розпорядження згори залучити двох працівників до членства в "НСНУ". І от, мовляв, ви активна людина, тому прошу записатися. З такими методами ми швидко повернемося до СРСР. І схожих фактів є чимало".
Прес-служба фракції "Наша Україна"