«Буду приймати участь», - сказав Петро Писарчук у відповідь на запитання, чи підтверджує він інформацію про те, що братиме участь у виборах міського голови Львова, яка була озвучена у пресі іншими політиками.  

Писарчук при цьому критично оцінів ініціативу своїх коллег-нардепів, які у першому читанні ухвалили зміни до закону про місцеві вибори, відповідно до яких пропонується обирати у два тури мерів міст з населенням понад 75 тисяч мешканців.

«Не можна ставати заручником своїх політичних амбіцій та переносити своє незадоволення і поразки в одних виборах на всю країну. Думка про два тури виборів міських голів появилася у БЮТ, коли вони програли вибори у Києві Черновецькому. На мій погляд, це приведе тільки до того, що кандидатам доведеться більше грошей витрачати на кампанію», - вважає Писарчук.

Петро Писарчук не впевнений, що закон про вибори міськіх голів в два тури встигнуть прийняти до чергових виборів. «Прийняли лише в першому читанні, щоб законно вступив в дію, треба пройти довгий шлях», - зауважив він.
 

Чергові вибори міських голів повинні відбутися в березні 2010 року.

На виборах міського голови Львова 2006 року переміг Андрій Садовий. Петро Писарчук тоді посів третє місце з результатом понад 17%.