«Дорогі мої галичани!

Вітаю всіх вас із завершенням непростої, але твердо переконаний, що доленосної президентської виборчої кампанії. Світ визнав, що наша держава успішно пройшла тест на демократію, провівши вибори Президента за світовими демократичними стандартами. Настав час стишити передвиборчі баталії, подати один одному руку і приступити до виконання заповіту нашого великого земляка Блаженної пам'яті Андрея Шептицького: «Не потоком шумних галасливих фраз, а тихою невтомною працею любіть Україною».

Як один із багатьох членів команди нового Президента, я несу відповідальність за його політику в майбутньому. Тому в черговий раз хочу запевнити галичан, що не зважаючи на те, що їхні симпатії на стороні Юлії Тимошенко, Президент Віктор Янукович та його команда зроблять все для того, щоб прагнення моїх земляків були  реалізовані. Українська мова не буде приниженою, нової насильницької русифікації, якою вас лякали, ніколи не буде. Навпаки, ми будемо шукати фінансові можливості, щоб зберегти і відродити унікальні пам'ятки архітектури, належним чином фінансувати театри, музеї, заклади культури, підтримувати видавців української книги, талановиту молодь. Ніколи Україна не стане губернією Російської федерації. Ці примітивні міфи були ніщо інше як передвиборча брехня.

Віктор Янукович неодноразово заявляв, що перш за все буде відстоювати українські інтереси. Виборці зможуть дуже швидко у цьому переконатись. Україна стане рівноправним партнером європейських держав, а українців перестануть принижувати не тільки закордоном, але і в іноземних посольствах на власній території. Абсолютно безпідставною є істерія з приводу репресій по відношенню до церкви. Як хрещений греко-католик смію запевнити вірних всіх християнських конфесій, що вони і надалі будуть вільні у виборі, в якому храмі молитися. Більше того, мені добре відомо, як потерпає сьогодні церква від фінансових нестатків. У міру своїх сил і можливостей робитиму все залежне, щоб кожна  парохія отримала належну допомогу. Ми позбудемось усіх проблем і викликів, якщо будемо єдині. Ми подолаємо бідність, коли будемо шанувати, сприяти розвитку українського бізнесу. Це ключове завдання нового Президента і його команди. Абсолютно переконаний, що нова команда зуміє провести кардинальні економічні реформи, які дозволять зреалізувати себе в повній мірі всім, хто став на нелегку стежку розбудови української господарки.

На завершення хочу подякувати всім тим, хто віддав свій голос за Віктора Януковича. І хоча для багатьох це був нелегкий вибір і нерідко доводилось терпіти абсурдні звинувачення ледь не в зраді України, будьте впевнені, що пройде небагато часу і ви будете гордитися своїм вибором. Водночас закликаю представників влади, правоохоронців, церкву зробити все можливе для захисту права громадян на вільний вибір, утвердження в державі вічних християнських цінностей: миру, злагоди та любові».