Зокрема, Петро Писарчук вважає неприпустимим проводити розважальні заходи біля фігури Божої Матері. «Статуя Матері Божої впродовж десятиліть залишається справжньою захисницею та окрасою Львова. Влаштовувати «дикі танці» біля місця, де моляться львів’яни – ганебно», - вважає Петро Писарчук.

Окрім того, через проведення концерту «З любов’ю до України» у минулу п’ятницю центр Львова був паралізований, відтак тисячі львів’ян змушені були простоювати у величезних заторах, пояснює нардеп.

«Звичайно, молодь має право розважатись, - йдеться у зверненні. - Проте заручниками цих веселощів не мають ставати інші мешканці Львова. Досить того, що через нераціональний ремонт доріг львів’яни і так простоюють у заторах, а жителі центру міста змушені підлаштовувати свій графік відпочинку до розкладу роботи кав’ярень та ресторанів, тисячі людей ще й мають миритись із захцянками великих світу цього. Хто запитав їх, що вони думають про такі заходи? Про яку любов до України йдеться – не розумію...

Звертаюсь до міської влади надалі виявляти більшу турботу про львів’ян і проводити масові заходи у таких місцях, де у догоду одним не шкодило б іншим».