За його словами, сьогодні Винниківський історико-краєзнавчий музей є єдиним в Україні повністю підготовленим у рамках програми Євро-2012. А кількість його відвідувачів протягом року перевищує 30 тисяч осіб. Переважно, оглянути колекції музею окрім українських відвідувачів приїздять туристи з Польщі, Німеччини, Чехії.

На експозиціях музею окрім археологічних експонатів, знайдених на території Винник, представлені унікальні колекції стародруків, ікон та графіки, перше в Україні нотне видання тощо. За словами директора музею, у сховищах зберігаються ще тисячі унікальних археологічних знахідок, які не можуть представити через брак приміщень.

У той же час Ігор Тимець наголосив, що уже розроблено проект нового корпусу музею, 80% вартості будівництва якого готові профінансувати міжнародні інституції, але при умові співфінансування з української сторони. Натомість міська влада Львова не долучається до цього проекту, тому питання до цього часу не вирішено.

«Усе це безцінне. Загубити це – гріх», - наголосив Петро Писарчук під час відвідин музею. Він взяв на себе зобов’язання долучитися до фінансування будівництва нового корпусу музею у Винниках.