Народний депутат, член фракції СДПУ(О) Петро Писарчук звернувся до прокуратури і міліції Львівської області з проханням перевірити причетність екс-начальника УМВСУ у Львівській області Василя Рябошапка до замаху на нього у 2000 році і до убивства директора ринку "Південний" у Львові Володимира Семенюка у 2002 році.
"Прошу Вас провести розслідування причетності генерала Василя Рябошапка до замаху на моє життя в 2000 році й убивства директори ТОВ "АЙПІЄ-Л" В. Семенюка у 2002 році", —деться у зверненні Петра Писарчука до прокурора Львівської області Євгена Блажівського і начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала. Про це повідомили у прес-службі ринку „Південний”.
Писарчук у зверненні обвинувачує Рябошапка в організації провокацій проти ринку "Південний", а також у тому, що у 2000 році Василь Рябошапко шляхом вимагання змусив Петра Писарчука переписати на свою дружину 9 магазинів на території ринку "Південний".
У жовтні 2003 року двоє невідомих побили Рябошапка біля його будинку. Прокуратура Львівської області порушила кримінальну справу за ст. 4 ст. 296 ККУ. У червні 2003 року Президент Леонід Кучма звільнив Василя Рябошапка з посади начальника УМВСУ у Львівській області за недоліки у боротьби зі злочинністю.
У липні 2002 року Василя рабо шапка було призначено начальником УМВСУ у Лвьівьскій області. До цього він обіймав посаду начальника податкової міліції ДПА у Львівській області.
У жовтні 2002 року у Львові було вбито виконуючого обов'язки директора товарно-промислового ринку "Південний" Володимир Семенюк.
У грудні 2000 року у Львові був обстріляний директор ринку "Південний" Петро Писарчук, який зараз є народним депутатом.