Коментар голови Львівської обласної організації Партії регіонів Петра Писарчука щодо діяльності Комітету порятунку Партії регіонів на Львівщині:

- Я довго утримувався і не коментував «бурхливої» діяльності так званого комітету «порятунку» Партії регіонів на Львівщині, бо статут партії не передбачає вирішення внутрішньопартійних конфліктів на прес-конференціях та публічних виступах. Партійці не згідні з тим чи іншим  рішенням обласної ради завжди мають можливість оскаржити його у вище стоячих інстанціях. Натомість, жодної апеляції на рішення обласної ради чи виконкому ПР на Львівщині за останній рік не було.

Чому люди, котрі не один рік керували обласною організацією так грубо  нехтують статутом партії, а своїми діями і заявами намагаються дискредитувати не Писарчука, а обласну партійну організацію в такий відповідальний період підготовки президентської виборчої кампанії?

Відповідально можу ствердити, що ці «активісти» не один рік цілеспрямовано працювали на розвал партії і, на жаль, їм це сходило з рук. Кожен з них вважав себе героєм, розповідаючи Києву про «фронтові» умови роботи регіоналів у Львівській області і під цей шумок, вони успішно розкрадали партійні гроші і майно.

Зрозуміло, чому так звані рятівники перетворили обласну партійну організацію фактично на закрите акціонерне товариство родин та наближених людей. Переважну більшість районних організацій очолювали безробітні. Мала місце масштабна, безсоромна фальсифікація звітності. Достатньо сказати, що із 12 тисяч декларованих членів партії своє членство під час звірки (перереєстрації) у 2008 році підтвердив лише кожен десятий.

Звичайно, сьогодні ситуація в обласному осередку партії далека від ідеальної. Нам ще належить немало попрацювати, щоб партія регіонів (завоювала довіру) достукалась до галичан. Але, як на мене, сьогодні у львівських виборців є набагато більше підстав підтримати нашого кандидата на президентських виборах також з тієї причини, що його команду на Львівщині представляють люди, здатні успішно реалізувати висунуту ним програму.

Не всім це подобається, а тому є чимало бажаючих послабити наші позиції. Не вийде. Тому, якщо хтось хоче бути рятівником, не потрібно про це галасувати, а просто працювати інколи й безкоштовно. Ми готові до співпраці  зі всіма і вже сьогодні залучаємо волонтерів для агітаційно-пропагандистської роботи особливо в сільській місцевості. Кожному в тому числі і рятівникам буде надана можливість проявити себе під час виборчої кампанії. Думаю, саме виборча кампанія і поставить остаточну  крапку у цій дискусії – хто є хто.

Щодо особистих образ, можна було б звернутись до суду і безперечно  виграти його. Але, для таких людей це стало б лише додатковим приводом для звинувачень у підкупі. Тому поступимо по-християнськи і простимо їх, .бо не відають, що творять.