Черговим доказом , що нас чекає беззаконня, а пані Тимошенко буде розпоряджатися Україною як своїми власними Єдиними енергетичними системами в разі своєї перемоги, є зухвалий, цинічний підкуп виборців причому не за власні, а бюджетні кошти, в якому вона так часто звинувачує Партію регіонів. Воістину злодій завжди кричить найголосніше: «Ловіть злодія!».

Нижче подається повний текст листа, який направив керівник виборчого штабу Ю.Тимошенко на Львівщині в районні та міські штаби.

«Керівникам міських та районних виборчів штабів
Відповідно до завдань, які ставились 17.12.2009р. під час селекторної наради з ЦВШ прошу подати інформацію про необхідність виділення автомобілів швидкої допомоги  для обслуговування населення сіл та селищ Львівської області. При поданні даних  прошу врахувати наявність в населеному пункті ФАП, відповідних умов для утримання автомобіля й інш. показники, які низивались під час селекторної наради з ЦВШ.
Інформацію (із вказуванням назви населеного пункту, наявності ФАП та кількості населення) подавати до 18.00 год. 18 грудня 2009 р. На адресу: [email protected]

Керівник Львівського
Обласного виборчого штабу Денькович І.В.»

Найбільша демократка Європи мала б знати, що в правовій європейській державі за такі речі стають не Президентами, а йдуть з політики.
Сподіваюсь, що цей факт стане предметом серйозного розслідування Центральної виборчої комісії.