Нагадаємо, трагедія сталась у липні 2009 року. Юнак загинув за нез’ясованих обставин. Після нещасного випадку ЗМІ масово заговорили про можливу причетність до цієї трагедії високопосадовців та політиків Львівщини.

Оскільки за інформацією окремих ЗМІ народному депутату приписували володіння однією з дач на озері, Петро Писарчук особисто зустрівся з мешканцями села та заперечив наявність на території озера будь-яких об’єктів, що належали б йому чи його родині. Аби поставити крапку у безпідставних звинуваченнях на свою адресу, народний депутат попросив селян показати дачу, яка належить начебто йому.

Як з’ясувалося, більшість місцевих мешканців справді вірять, що у Петра Писарчука на озері є дача. Звідки пішли ці чутки - вже ніхто не пам’ятає, так само як і те, де саме розташована будівля. Єдиний, хто зумів все пояснити – це сторож садово-городного господарства «Цементник» Володимир Пакунець.

«Працюю тут вже сім років. Ось ця дача називається дачею Писарчука, але його тут жодного разу не було. Тут інший господар» - розповів журналістам Володимир Пакунець поблизу одного з маєтків.

«Офіційно заявляю - якщо тут знайдуть будь-яку дачу, що належить мені чи моїй родині – вона буде передана у власність сільської громади», - заявив Петро Писарчук.

Окрім того, народний депутат зустрівся з начальником  Миколаївського райвідділу міліції.
Петро Писарчук переконаний, найбільше обурення у батьків загиблого хлопця та їх односельчан викликає  факт непоінформованості. Люди скаржаться, що кримінальну справу начебто закрили.

«Слідство триває. За три місяці до цієї справи залучено 60 відсотків особового складу Миколаївського РВ та здійснено максимум слідчих дій. Більше того, прокуратура порушила дві кримінальні справі за фактом загибелі І.Зарицького», - запевнив полковник міліції, начальник Миколаївського РВ Сергій Ваш.

Зі свого боку Петро Іванович як народний депутат пообіцяв сприяти слідству.