Я поверну Україні справді чесну, порядну і професійну владу, ― заявив сьогодні на прес-конференції у Львові кандидат у президенти України, перший секретар Комуністичної партії України Петро Симоненко.
Вивчаючи ситуацію на місцях і спираючись на посилення регіональної політики комуністи спроможні створити справжню незалежність нашої держави, ― вважає лідер КПУ.
Передвиборча програма Петра Симоненка, за його словами, а також політика партії, конкретні заходи, послідовна позиція в цілому як політичної партії відповідає головному ― захистити національні інтереси України, наповнити національну ідею реальним змістом, спрямованим на захист національних інтересів і на захист інтересів конкретної людини.
„Програма, з якою я йду на вибори президента, це ― не програма Комуністичної партії України, це програма народу України. Ми поставили за мету об’єднати народ України. Я глибоко переконаний, що Україні сьогодні потрібне відродження, потрібна політика наведення порядку в державі, спрямована на те, щоб кожна копійка пішла на розвиток і розбудову держави, а не в кишеню політиків”, ― зазначив Петро Симоненко.
Кандидат у президенти побував майже у всіх частинах України, тому стверджує, що і на сході, і на заході країни рівень зубожіння населення є страшним і став фактично національною катастрофою.
Сьогодні у Львові перебуває кандидат в президенти України Петро Симоненко.