Представники певних політичних сил, в першу чергу олігархічних задіяли в Україні театр абсурду і політичне шоу, ― заявив сьогодні на прес-конференції у Львові кандидат у президенти України, перший секретар Комуністичної партії України Петро Симоненко.
„Вони вже півроку нав’язують точку зору, що в Україні немає іншого вибору, крім олігархів. Чи це буде Кучма, чи це буде Янукович, чи Ющенко ― це буде політика Кучма-3,” ― вважає кандидат у президенти.
Він також зазначив, що невипадково представники цих політичних сил „залякують чи то грузинським, чи то болгарським варіантом і очікують збурення народу України”.
Негативно Петро Симоненко відгукнувся і на створенню півтора десятка, на його думку, технологічних кандидатів та ідеї підписання угоди про чесні вибори.
„Вони закликають до чесних виборів. Але самі не збираються їх проводити. Що, невже Міша Бродський збирається їх проводити? Може, Черновецький буде чесні вибори проводити? А давайте спитаємо, звідки у них цей капітал взявся? І дамо собі самі відповідь? Кримінальний капітал, здобутий бандитськими методами під час боротьби за владу”, ― наголосив Петро Симоненко.
Сьогодні у Львові перебуває кандидат в президенти України, перший секретар КПУ Петро Симоненко.